Juraj

Vybral som si autoškolu RADOSŤ, lebo mi ju odporúčala spolužiačka, že vraj oveľa lepšie, ako inde. Tak som to vyskúšal. A potvrdilo sa. Podľa toho, čo mi hovoria spolužiaci z iných autoškôl viem jednoznačne povedať, že toto je dobrá autoškola. Ukázal to už prvý rozhovor s pánom inštruktorom. Tak milý človek sa nájde len zriedkavo. A vydržalo to po celý výcvik. Bolo super, že sme nepočúvali len suchú teóriu, ale rady z reálneho jazdenia, veci, ktoré by sme sa inde nedozvedeli. A to všetko v príjemnom prostredí skupinky piatich ľudí. Jazdy viem hodnotiť tiež len pozitívne. Po každej chybe sme si v kľude vysvetlili ako by to malo byť, aby to bolo podľa predpisov a bezpečne. Naučil som sa všetko, čo môžem potrebovať a keď som si chcel niečo precvičiť viackrát, stačilo povedať. Okrem školy mám dosť veľa aktivít, a preto málo času. Veľmi mi vyhovovalo, že sme sa vedeli dohodnúť na termíny jázd aj po večeroch alebo cez víkendy, dokonca, ak som potreboval aj priamo spred môjho domu. Som veľmi spokojný a túto autoškolu môžem odporúčať každému, kto sa chce naozaj naučiť šoférovať a nie len "spraviť vodičák".

 

Hajnalka

Prečo som si vybrala autoškolu RADOSŤ? Už ten názov na mňa pôsobil pozitívne a cítila som, že to bude iné. Predtým som absolvovala výcvik v inej autoškole, žiaľ tam prístup nebol práve taký, aký som očakávala a nakoniec to tam bolo celé neúspešné... Váš individuálny prístup ma presvedčil o tom, že kľudné a pozitívne naladenie prináša svoje ovocie :) a dá sa to zvládnuť ľavou zadnou, len treba chcieť. Patrí Vám jedna veľká vďaka a každému Vás môžem len odporúčať. Budem na Vás vždy len v dobrom spomínať. Ste človek, ktorý mi pomohol prekonať strach z jazdy a vynaložili ste maximálne úsilie, aby som sa naučila všetko potrebné. Ešte raz veľká vďaka :).

 

Lenka

Bola som veľmi spokojná s výcvikom, pomaličky, každou jazdou sa môj strach zo šoférovania zmenšoval, za čo môžem vďačiť inštruktorovi, ktorý nič nezanedbal. Teoretická aj praktická príprava spĺňala všetko, čo mala - t. z. dostatočný počet hodín ako teórie, tak aj jázd, individuálny a milý prístup. K tejto autoškole som sa dostala na základe odporúčania osoby, ktorá bola tiež spokojná.

 

 

Samuel

V dnešnej dobe je veľmi ťažké si vybrať dobrú a kvalitnú autoškolu z toľkých ponúk. Ešte ťažší je výber, keď vidíme tie ponuky, s ktorými nás chcú nalákať. Ja som si tiež nevedel na začiatku vybrať. Zakaždým, keď som bol pozrieť nejakú autoškolu, nasľubovali mi všetko možné, len aby si ma získali. A ako som sa dostal ku autoškole RADOSŤ? Kamarát mi raz odporučil, aby som navštívil aj túto autoškolu a musím povedať, že som to neoľutoval. Už pri prvom stretnutí som bol rád, že som tam. Pán inštruktor bol veľmi milý a korektný (asi to bol najkorektnejší rozhovor, keď to porovnám s ostatnými autoškolami) a hlavne ŽIADNE OBLBOVAČKY, ktoré by mi poplietli hlavu. Na hodinách bol pán inštruktor veľmi milý (čo mu vydržalo do konca kurzu), trpezlivý , čo sme nechápali nám vysvetľoval dovtedy, kým sme to nepochopili a na jazdách bol veľmi kľudný. Keďže som študent, veľmi sa páčilo, že som si vedel prispôsobiť jazdy. S autoškolou RADOSŤ som bol veľmi spokojný a odporučil by som ju hocikomu a hocikedy J.

 

Michal

Chcel by som využiť skúsenosti a odporučiť všetkým  autoškolu RADOSŤ,  ktorá sa nachádza v Košiciach. S touto autoškolou mám len dobré skúsenosti, prístup je profesionálny, na najvyššej úrovni. Inštruktor je milý, ochotný, s osobitým prístupom ku  každému žiakovi. Plynulosť výučby je bezproblémová a trvá tri mesiace počas teoretickej časti vám bude vysvetlená celá teória podrobne. Počas praxe (v teréne) si prejdete všelijaké situácie, aké by mohli nastať. Na skúške sa nemusíte báť, že by ste neuspeli, keďže vás všetko naučia veľmi dobre. Chcel by som veľmi poďakovať autoškole RADOSŤ, po jej absolvovaní sa cítim za volantom bezpečne.

 

Zsolt

Už dlhší čas som túžil získať vodičský preukaz.  Mal som však obavy zo zvládnutia náročnej premávky v Košiciach a preto som rozhodnutie začať vodičský kurz roky  odkladal. Na základe odporúčania som si dohodol stretnutie s pánom Albrechtom v autoškole Radosť. Po rozhovore s ním  som  získal dojem, že spolupráca medzi nami môže viesť k získaniu vytúženého „vodičáku“. Počas výcviku presne vedel odhaliť  moje slabé stránky a intenzívne pracoval na ich  odstránení, pritom prejavil veľkú dávku  trpezlivosti. Obzvlášť sa mu chcem poďakovať za nadštandardnú morálnu podporu a povzbudenie na skúškach. Autoškolu Radosť odporúčam každému, pretože okrem kvalitného výcviku pomáha stať sa zrelším a sebavedomejším vodičom na cestách.

 

Začiatok konverzácie na chate
Pred 11 hodinami
este nie, nemal som ani čas a ani prilezitost
momentalne mam toho dost veľa v skole
a vam sa ako dari
poprípade by som mohol prist aj dnes ak by vam to vyhovovalo, je aj celkom pekne slnecne pocasie
Pred 58 minútami
dobry vecer
posielam tu foto, co sa mi paci najviac:
tak, mozte k sebe zavesit...
a tu je textik:
Chcel by som využiť skúsenosti a odporučiť všetkým autoškolu RADOSŤ, ktorá sa nachádza v Košiciach. S touto autoškolou mám len dobré skúsenosti, prístup je profesionálny, na najvyššej úrovni. Inštruktor je milý, ochotný, s osobitým prístupom ku každému žiakovi. Plynulosť výučby je bezproblémová a trvá tri mesiace, počas teoretickej časti vám bude vysvetlená celá teória podrobne. Počas praxe (v teréne) si prejdete všelijaké situácie, aké by mohli nastať. Na skúške sa nemusíte báť, že by ste neuspeli, keďže vás všetko naučia veľmi dobre. Chcel by som veľmi poďakovať autoškole RADOSŤ, po jej absolvovaní sa cítim za volantom bezpečne.


Copyright © Autoškola RADOSŤ 2015. All Rights Reserved.