Orientačný cenník služieb (ceny za jednotlivé položky v EUR)
 

 

 

 

 

Ponúkame Vám vodičský výcvik zameraný na VAŠE POTREBY A VYSOKÚ KVALITU s empatickým inštruktorom, ktorý Vás naozaj naučí jazdiť, uplatňovať pravidlá a pomôže Vám stať sa samostatným a zodpovedným vodičom. A to všetko s láskavým a citlivým ľudským prístupom a trpezlivosťou. Garantujeme Vám absolvovanie celého rozsahu výcviku podľa učebnej osnovy a samotný výcvik prispôsobíme tak, aby čo najviac vyhovoval špecifikám Vašej osobnosti. Ozvite sa, tešíme sa na Vás! :)

 

 

 

 

 

 

 

We also speak English

We provide driving school services even for beginners and also for those ones who would like to improve their driving skills. Simply said we are here also for English speaking people who look for patient and empathic driving school instructor. Do not hesitate to contact us! :)

 

 

Darčeková poukážka - klik na obrázok :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autoškola RADOSŤ :)  poskytuje vodičské a doškoľovacie kurzy ako aj kondičné jazdy na skupinu B (osobný automobil).
Skupinový vodičský kurz v štandardnej dĺžke (cca 3 mesiace) 490,-
Zrýchlený kurz (tzv. "rýchlokurz" v dĺžke 21 dní) dohoda
Individuálny vodičský kurz dohoda
Poplatok štátu za vykonanie skúšky riadnej (kolok) 33,-
Poplatok štátu za vykonanie skúšky opravnej (kolok) 8,-
Sprostredkovanie kurzu prvej pomoci 20,-
Kondičná jazda 45 minút 17,-
Kondičná jazda 60 minút 20,-

Poskytujeme možnosť množstevných a individuálnych zliav podľa dohody.      Cena kurzu zahŕňa zapožičanie učebných pomôcok a predvedenie na prvú skúšku. Možnosť úhrady kurzovného vo viacerých splátkach bez navýšenia.

Seriózny výcvik, neskrátené jazdy a hodiny, celý rozsah si môžete pozrieť tu.


Copyright © Autoškola RADOSŤ 2015. All Rights Reserved.